собака питомец

Собака. Як дбати про вихованця?

Собака має дві головні радості. Перша – це коли власник поруч і уважний по відношенню до вихованця. Друга – це смачне та правильне годування. Крім цих є ще й інші радісні моменти. Але ці вважаються найважливішими для собак.

Як доглядати собаку?

  • Маленькі цуценята, яких тільки принесли до нового будинку, завжди дуже налякані і нічого не розуміють. Цуценя в такому положенні дуже потрібна ласка господаря. Це може допомогти йому заспокоїтись. Можна подивитися щеняті прямо в очі. Якщо в цих чорних ґудзиках бачите гру бешкетних вогників, то це означає, що щеня вірить і знає, що ви його господар. Не треба поспішати з вихованням у перші дні. Нехай цуценя освоїться в новому місці, вивчить обстановку в будинку. Загалом, ознайомиться з новим місцем проживання і заспокоїться.
  • Собака у спокійному стані краще запам’ятає всі уроки та правила. Однак відкладати процес виховання на тривалий час теж неправильно. Але варто нагадати, що дресирувати та виховувати – це різні поняття.
  • Коли людина займається вихованням цуценя, це означає, що цуценяті допомагають сформувати потрібне господареві поведінка у житті. У свою чергу, дресирування – це навчання собаки виконувати якусь певну спеціальну команду. Щоб навчити цуценя і тому, і іншому, господареві слід запастися великим терпінням і старанністю.
  • Найчастіше власники розпочинають навчання цуценят з виховання. Наприклад, привчають собаку ходити в туалет у спеціально відведене для цього місце. Якщо щеня справило свою потребу не в тому місці, не кричіть голосно на нього і не махайте руками. Досить строгим голосом середнього рівня гучності сказати йому – Не можна! Після команди берете серветку, вмочуєте її в калюжу. І несете її в те місце, де дозволено собаці справляти свою потребу. Завдяки своєму нюху щеня швидко знайде це місце по запаху наступного разу. І можливо сходить у туалет правильно.
  • Обов’язково дайте собаці прізвисько. Вчити цуценя відгукуватися на своє прізвисько потрібно ласкавим, чітким голосом. Щоб прискорити процес можна використовувати смачні ласощі або іграшку. Не лайтеся на цуценя, якщо він щось одразу не засвоїв. Просто потрібне терпіння і тоді все вийде.
  • Цуценя буде здорове, якщо правильно його годуватимете. Вихованцю потрібно збалансоване харчування, яке зможе дати організму, що росте, все необхідне для правильного розвитку. Сухий корм чи їжа власного приготування? Вибір за господарем. Оскільки фахівці діляться на два табори, то загальноприйнятої думки щодо цього питання немає. Головне при годівлі – дотримуватися режиму. Коли цуценят годують в той самий час, то у них виробляється спеціальний рефлекс. Завдяки такому рефлексу, їжа засвоюватиметься значно краще.

Хороше харчування і постійний догляд – це запорука швидкого зростання цуценят.

ложная беременность к кошек

Чому виникає помилкова вагітність у кішок

бытовая техника ломается

Чому побутова техніка ламається? Які є причини?