Видеонаблюдение

Відеоспостереження в домашніх умовах

Відеоспостереження може бути як у приватний будинок чи квартиру, так і бізнес-об’єкти. Такі об’єкти також дуже різняться за своїм масштабом: малий або середній офіс, торгова точка або зал. Інший масштаб об’єкта – це торговий центр, автостоянки, кафе, клуби тощо. Для кожної системи відеоспостереження необхідно підбирати свою конфігурацію пристроїв та кабелю передачі.

Кожен об’єкт вносить свої корективи у будь-який типовий об’єкт. Площа кабелю, що прокладається, особливості освітлення приміщення, джерела живлення і т.д. – Все це унікально для кожного об’єкта окремо.

Як вибрати відеокамеру?

Відеокамери — на що варто звернути увагу насамперед при виборі всієї системи загалом:

  • Роздільна здатність матриці, кут огляду камери, наявність або відсутність ІЧ-підсвічування, підтримка протоколу PoE та інші.
  • Важливо також правильно підібрати передавальне середовище – кабелю, – для системи, відштовхуючись від зовнішніх умов навколишнього середовища (якщо зовнішні камери), відстані сигналу, що передається.

Загальні рекомендації щодо встановлення домашньої камери відеоспостереження

  • Чітко визначитися з метою встановлення відеоспостереження. Як і у виборі будь-якого домашнього предмета, чи це меблі, побутова техніка, інструмент чи кухонне начиння, потрібно чітко розуміти, що йдемо від призначення, а вже потім враховуємо нюанси та дизайн. Відповідно, типи відеокамер для домашнього відеоспостереження будуть різними.
  • Як правило, основна мета відеоспостереження будинку – нагляд за домочадцями та найманими працівниками. З цим завданням успішно впораються будь-які відеокамери для приміщень. За якістю відеозйомки дані камери не відрізняються.
  • Відеоспостереження за територією довкола будинку. Приховані камери не рекомендується встановлювати. Продаж, купівля та використання таких пристроїв заборонені законом, так що можете нажити собі неприємності ще на стадії придбання відеокамери або при спробі пред’явити отримані відеодокази. Крім того, відкрите встановлення відеокамери спостереження якраз відіграє позитивну роль. Знаючи, що ведеться спостереження, і домочадці, і няні, будівельники, прибиральниці утримаються від хуліганства або більш серйозних дій. Адже набагато простіше запобігти неприємностям, ніж потім розгрібати наслідки.
  • Для огляду простору під вікнами (наприклад, при необхідності спостерігати за машиною чи нащадками на дитячому майданчику) підійде вулична відеокамера, закріплена на кронштейні із зовнішнього боку вікна. Визначитись варто з необхідністю зйомки в напівтемряві або темряві: у такому випадку знадобиться відеокамера день/ніч з додатковим підсвічуванням.
  • Огляд простору перед вхідними дверима також входить у моду. Тут буде потрібна невелика безкорпусна камера-відеоклазок, яка передасть зображення на екран телевізора або комп’ютера. Зовні відеоочок не відрізнятиметься від звичайного, але при цьому забезпечує яскраву картинку, можливість запису подій на майданчику та зручність: не встаючи з місця, можете подивитися, хто дзвонить у двері.

Вибір та встановлення системи відеоспостереження потребують ретельного підходу, що враховує специфіку об’єкта та ваші потреби. Правильно підібране обладнання забезпечить безпеку, зручність та спокій, а грамотне розташування камер стане надійним засобом контролю та запобігання неприємностям.

бытовая техника ломается

Чому побутова техніка ламається? Які є причини?

тараканы в частном доме

Як позбутися тарганів у приватному будинку: розглянемо варіанти