Існує категорія людей, особливо чутливих до змін погоди. Їх називають метеочутливими. Різка зміна погоди та вплив магнітних бур викликають у них запаморочення, головний біль, слабкість.
Як правило, страждають від метеочутливості люди, які мають проблеми із серцево-судинною, нервовою системами, органами дихання.
Як знизити чутливість до магнітних бур?
Позбутися повністю чутливості до магнітних бурях неможливо. Проте, виконуючи певні правила, можна звести дискомфорт нанівець.
Перше, на що слід звернути увагу у несприятливі дні – фізична активність. Звичайно, при поганому самопочутті вкотре не хочеться підніматися з ліжка. Але важливо знати, що навіть при виконанні мінімальних фізичних вправ відбувається поліпшення кровообігу, організм набуває тонусу, краще пручається різним несприятливим процесам. А враховуючи, що в період магнітних бурь організм потребує відпочинку, краще замінити лежання на дивані прогулянками на свіжому повітрі.
Щоб допомогти своєму організму протистояти впливу магнітних бур, бажано хоча б частково перейти на вегетаріанське харчування – вживати мінімум тваринних жирів, рослинні жири також краще обмежити, замінивши їх свіжими овочами та фруктами. Відмовитись у несприятливі дні краще і від солінь та копченостей, що послаблюють організм.
Полегшити життя своїм судинам під час несприятливих днів можна, кинувши курити. Якщо не виходить позбутися цієї звички, потрібно хоча б обмежити кількість сигарет, що викурюються, під час магнітних бур.
Якщо метеозалежність дуже сильна і повністю виснажує організм, можна і потрібно звертатися до медикаментозних засобів.
Народна медицина має у своєму розпорядженні безліч натуральних засобів, що знижують негативний вплив магнітних бур. Наприклад, позбутися впливу магнітних бур зокрема від головного болю і слабкості такі трави: календула, чистотіл, буркун, верес. Будь-яку з них, заливши окропом і настоявши, потім протягом кількох годин проціджують і приймають у невеликій кількості кілька разів на день.
Трохи полегшують загальний стан, зменшують головний біль хвойні ванни: у теплу воду додають хвойний екстракт і приймають ванну близько 15 хвилин. Такі ванни приймають курсами по 12-15 процедур.